do kasy suma: 0,00 zł
Zwroty i reklamacje

Zwroty: 

 

1. Wszystkie zakupione produkty należy zwracać w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym, nie noszącym śladów użycia, nie mogą być również oderwane papierowe metki. 

2. Aby dokonać zwrotu towaru prosimy o pobranie i wydrukowanie formularza zwrotu

Adres do zwrotu:

Kolorowa Fabryka Agnieszka Jakóbczyk
os. Leśne 2b/8

62-028 Koziegłowy

3. Wypełniony formularz wraz z dowodem zakupu należy dołączyć do paczki z odsyłanym towarem. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania dokumentu dołącz odręcznie napisane pismo zawierające takie same informacje jak w wymienionym formularzu.

4. Zwracane produkty należy przesłać na własny koszt. Zwracamy należność za towar zgodnie z ceną obowiązującą w dniu dokonania zakupu.

5. Zwrot należności następuje przelewem na konto lub przekazem pocztowym w ciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenia kompletnej przesyłki na adres podany poniżej. W przypadku wysyłki należności przekazem pocztowym zwracana kwota zostanie pomniejszona o koszt przekazu zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej

*Przesyłki zawierające zwracany produkt wysłane za pobraniem nie zostaną odebrane. 

*W przypadku każdego zwrotu prosimy wpierw o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Reklamacje:


1. Wszystkie oferowane przez sklep internetowy godeco.pl towary są nowe (chyba, że opis konkretnego towaru stanowi inaczej).


2. W przypadku otrzymania towaru niezgodnego z opisem dostępnym na stronie sklepu internetowego kolorowafabryka.pl Kupujący proszony jest o niezwłoczny kontakt ze Sprzedającym.


3. W przypadku wystąpienia niezgodności towaru z umową Kupujący proszony jest o przesłanie reklamowanego towaru, wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym na adres Sprzedawcy. W przesłanym formularzu Kupujący proszony jest o podanie przyczyn reklamacji (krótki opis uszkodzeń), swoich danych osobowych i numeru rachunku bankowego. Do przesyłanego towaru i formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu.


4. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Kupującego w terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamacji. W przypadku uznania niezgodności towaru z umową za istotną Sprzedawca zwróci Kupującemu wartość reklamowanego towaru, na wskazany w formularzu reklamacyjnym rachunek bankowy, w terminie 14 dni przelewem bankowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl